Четвер, 22.08.2019, 19:26
Вітаю Вас Гість | RSS

   Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 


Меню сайту
Корисні посилання
Таврійський державний агротехнологічний університет
     ”Національна
Національна дитяча гаряча лінія
     ”Національна


Методична робота

 


15 березня 2018

Сьогодні учні 7-11 класів нашої школи, як і учні інших шкіл, взяли участь в міжнародному конкурсі "Кенгуру". Бажаємо всім гарних результатів!

 


З нагоди відзначення 204 річниці з Дня народження Великого Кобзаря, з учнями 5 класу відбулася виховна година, на якій переглянули відео, присвячене його життєвому шляху та прийняли участь у конкурсі кращого декламатора поезій Т.Г. Шевченка. Перше місце в якому зайняла Лівик А.

 

  


В січні 2018 році відбулось чергове засідання МО вчителів природничо - математичного циклу. Обговорювали тему "Формування практичної компетентності учнів". Обмінювались досвідом, аналізували урок в 9 класі.


Кожного року учні нашої школи із задоволенням беруть участь в математичному конкурсі "Кенгуру". В грудні цього навчального року учні 2-6 класів вже стали учасниками цього конкурсу. Чекаємо наступний етап в березні і сподіваємось на добрі та відмінні результати.

 

 


 

 


19 листопада 2017 року відбулося методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів на базі нашої школи.

Тема: Психолого – педагогічний супровід розвитку обдарованості школярів.

Дізнатись більше>>>>>>>>>>


4 жовтня 2017 року в школі відбувся семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи шкіл Комиш-Зорянської селищної ради. На семнарі заступники розглянули питання: "Роль методичної роботи в підвищенні рівня професійної компетентності педагогічних працівників". Заступник директора з навчально виховної роботи Кабко С.Г. ознайомила присутніх з нетрадиційними формами методичної роботи. Запропонувала для обговорення наявну модель науково - методичної роботи в школі.

 

 

Заступникам директорів шкіл запропоновані видкриті уроки з англійської мови в 2 класі (вчитель Сіріца К.П.)

та української мови в 8 класі ( вчитель РедькаТ.М.) Вчителі показали високий рівень педагогічної майстерності.

Також заступники обговорили зміни в організації навчально - виховного процесу в 2017-2018 навчальному році.

 

 


4 жовтня 2017 року  в школі відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів 3-4 класів. Їх гостинно прийняли вчитель 3-го класу Обсакова Т.Г. та вчитель 4-го класу Коваленко О.О. Для гостей були проведені відкриті уроки з літературного читання в 3-му класі

  

та української мови в 4-му класі.

Вчителі початківці обговорили питання: "Перевірка та оцінювання сформованості аудіативних умінь учнів на уроках літературного читання в початковій школі", "Розвиток дослідницьких навичок молодших школярів під час засвоєння словникових слів". До їх уваги були запропоновані творчі різнорівневі вправи з української мови для розвитку уваги, логічного та дивергентного мислення учнів, правила написання ессе, інтерактивні методи й прийоми при викладанні літературного читання.


Відбувся звіт математичної секції шкільного наукового товариства "Гармонія". Учні 9-11 класів виступали з доповідями, рефератами, захищали наукові роботи. Теми досліджень були різноманітні і цікаві: "Паліндроми в математиці", "Геометрія і мода", "Трикутники в нашому житті", "Український орнамент на уроках геометрії"


 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Годинник

Copyright MyCorp © 2019