П`ятниця, 18.01.2019, 02:33
Вітаю Вас Гість | RSS

   Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 


Меню сайту
Корисні посилання
Таврійський державний агротехнологічний університет
     ”Національна
Національна дитяча гаряча лінія
     ”Національна


Рекомендації педагогам «Як налаштувати дитину на навчання після канікул»

Рекомендації педагогам

«Як налаштувати дитину на навчання після канікул» 
http://korysniporady.com.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%8C.jpg


Багато в чому те, наскільки легко і безболісно пройде період адаптації школяра в новому навчальному році, залежить від педагога. Для цього вчителю необхідно створити умови поступового занурення учня в активний пізнавальний процес.

1. Почніть з повторення вивченого матеріалу

В залежності від віку учнів, на це доведеться витратити від 4 до 10 уроків. Подібний підхід дозволить актуалізувати набуті знання і плавно підвести учня до активної навчальної діяльності.

2. Використовуйте нетрадиційні підходи в навчанні

Для того щоб школярі активно включилися в навчальну діяльність, використовуйте на уроці нетрадиційні методи навчання:

  • На певному етапі уроку поміняйтеся з учнем місцями, сядьте за парту, а він нехай продовжить вести урок;
  • Використовуйте ігрові технології. Діти люблять грати в будь-якому віці. Для педагога цей метод стане не тільки можливістю закріпити навчальний матеріал і виявити наявні прогалини в знаннях, але й прищепити стійкий пізнавальний інтерес до свого предмета.
  • У старших класах використовуйте метод проектів, який сприяє активізації пізнавальної діяльності та реалізації творчого потенціалу. Школярі прийшли після відпочинку з величезним багажем вражень і емоцій, якими їм не терпиться поділитися з однокласниками. Метод проектів дозволить створити на уроці умови, за яких буде досягнута і навчальна мета і з'явиться можливість обмінятися літніми враженнями.

3. Використовуйте методи емоційно - фізичного розвантаження
Вчитель має пам'ятати, що протягом трьох місяців, діти активно рухалися і посадити їх зараз на 45 хвилин за парту, значить негативно впливати на психічний, емоційний і фізичний стан. Тому протягом уроку необхідно проводити "хвилинки емоційно-фізичного розвантаження".
У старших класах рекомендується проводити "Хвилини вільного спілкування" - це час на уроці (2-3 хвилини), коли учні мають можливість поспілкуватися між собою на абстрактні теми. Подібні релаксаційні вкраплення сприяють не тільки поліпшенню дисципліни в класі, але і активізують увагу школярів на уроці.

Бажаю успіхів!!!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Годинник

Copyright MyCorp © 2019